Szanse na prace

Dyskusja w 'Praca i bezrobocie w Islandii' rozpoczęta przez użytkownika JajMateusz, 7 Styczeń 2017.

1. JajMateusz

JajMateusz Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Hej wszystkim :)

Jestem Mateusz 27 lat, chciałbym przenieść się do Islandii do Reykjavik konkretnie.Pracowałem wcześniej jako: w magazynier w michelin, merschandiser , w ochronie,i ostatnie miesiace w hotelu. Mam prawo jazdy kat B. Średnie z maturą i angielski komunikatywny. Jestem zainteresowany praca np. fizyczna w przetwórstwie rybnym, sprzątanie, prace typu przy przeprowadzkach, produkcja, badz inna. Może ktoś zna
    jakąś stronę z ofertami badz agencją pośrednictwa pracy a może lepiej przyjechać i szukać na miejscu ? za każdą odpowiedz, poradę byłbym wdzięczny. Dzięki

Last edited: 7 Styczeń 2017
  2. IzaBere

IzaBere Nowy użytkownik

Docenione treści:
    3
    Jeśli chodzi o sektor rybny to akurat jest okres strajków, więc może być ciężko. Co do sprzątania to jest dużo opcji ale większość bez zakwaterowania (a w Reykjaviku nie jest łatwo znaleźć zakwaterowanie). Osobiście radziłabym Ci poczekać do rozpoczęcia sezonu (marzec-kwiecień) i wysyłać cv bezpośrednio do hoteli, farm, 'guest housów' itp. Ze stronek to ja akurat korzystałam z eures.is, ale śmiało możesz poszukać zakładów mięsnych czy rybnych i też bezpośrednio aplikować (np. ss.is).
    Powodzenia

T.S. i JajMateusz lubią to.
  3. wiktorian

wiktorian Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Mateusz,myślę że prace znajdziesz :) Powodzenia

4. Apola

Apola Nowy użytkownik

Docenione treści:
    2
    Hejka,
    Gdzie szukac pracy:
    1)zainstaluj sobie aplikacje ALFRED IS na tel, co prawda chyba jest tylko po islandzku ale na pewno z wujkiem google sie uda przetlumaczyc wiekszosc :)
    2) stronki typowo "newsowe" czyli mbl.is, visir.is I szukaj naglowkow "ATVINNA" I wtedy znowu z google tlumaczenia choc czasem ogloszenia sa po angielsku
    3) stronki typowe z ofertami pracy: job.is, atvinna.is

Mysle ze pracy jest bardzo duzo wiec na pewno cos sobie znajdziesz aczkolwiek na pewno byloby lepiej gdybys byl na miesjcu zwarty I gotowy na rozmowy z potencjalnym pracodawca.

Mam nadzieje ze choc troche pomoglam :)
    Powodzenia!

JajMateusz i T.S. lubią to.

Poleć tę stronę