Proszę o info w sprawie firmy Handafl ehf.

Dyskusja w 'Praca i bezrobocie w Islandii' rozpoczęta przez użytkownika Storm78, 11 Wrzesień 2015.

1. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    11
    Dziękuję anna21 za zgodność poglądów. Z zaproszenia na piwo bądź kawę nie skorzystam, bo przecież forum zgodnie z definicją jest miejscem publicznej wymiany poglądów. Właśnie poglądów, subiektywnych owszem, ale opartych na uważam rzetelnych obserwacjach i to wieloletnich. Jeśli chodzi o konkrety to zawsze trzeba na opinie innych patrzeć ostrożnie, bo wiadomo, jak łatwo jedni oczerniają drugich, jak choćby pracownicy pracodawców. Często wynika to z tego, że jak już wspomniano wyżej, wyjeżdżają ludzie bardzo różnego autoramentu, często do roboty zupełnie się nie nadający. Stąd wielkie wymagania wobec innych, a małe wobec siebie. Działa to jednak w obie strony i wiele prezentowanych tu opinii nie jest wcale przesadzonych i kapitalistyczny wyzysk odbywa się na okrągło. Bardzo mnie ciekawi socjologicznie, jaki wpływ na rynek Wyspy będzie miało uwolnienie przemieszczania się dla Ukraińców. Myślę, że dla nas, Polaków nie oznacza to niczego dobrego.

2. dahaakaa

dahaakaa Nowy użytkownik

Docenione treści:
    1
    A tak konkretniej bym prosił ?

3. roh27

roh27 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    1
    robert@handafl.is kontakt po konkrety

4. kukin1977

kukin1977 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0

5. kukin1977

Docenione treści:
    0
    Pracowałem prawie dwa tygodnie i tydzień przed zjadem powiadomilem o zjezdzie oszusci nie dostałem od was grosza,cwane polaczki chlopak zgubił zeszyt ze swoimi godzinami to nawet za zeszyt go obciążyli

6. kukin1977

Docenione treści:
    0
    Doładnie Polak i to taki który patrzy jak najwięcej na nas zarobić

7. Eutanazjator

Eutanazjator Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    kukin1977 Nie zam tego pana ale pracowałem w tej firmie pół roku a przestałem bo dostałem lepszą oferte. Jest faktem że za bilet który kupuje firma trzeba dodać bo takich panów jak kukin jest bardzo wielu wpadaja na dwa tygodnie i uciekają więc ciężko ich winic. Pracowałem w stolicy mieszkam w Keflaviku firma zapewniała samochod jak i benzyne. Zdarzyło sie i to nie tylko mnie ze pensja sie lekko nie zgadzała ale zawsze po zwróceniu uwagi była regulowana.

Last edited: 17 Styczeń 2018
  8. camile1

camile1 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Dzięki za opinie, wiem od czego trzymać się z daleka.

Poleć tę stronę