Poszukuję pokoju w Husaviku lub okolicach

Dyskusja w 'Szukam mieszkania / Wynajmę mieszkanie' rozpoczęta przez użytkownika Agnar, 3 Sierpień 2018.

1. Agnar

Agnar Nowy użytkownik

Docenione treści:
    2
    Cześć, w połowie sierpnia zaczynam pracę w Husaviku, niestety pracodawca nie zapewnia lokum do spania. Czy ktoś z Was ma informację o wolnym pokoju, miejscu w pokoju w okolicy? Mam 39 lat, nie piję, nie palę, jestem spokojnym człowiekiem.

2. Agnar

Agnar Nowy użytkownik

Docenione treści:
    2
    Ktoś coś? Może chociaż jakaś podpowiedź? Hostele i guesthousy są drogie. Gdzie szukać ofert pokojów lub miejsc w pokojach do wynajęcia?

3. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    16
    Proszę ogłosić na fb, może ktoś pomoże, ale z mieszkaniami jest bardzo krucho. Pan z Islandii, czy nowy? Pracodawcy bardzo chętnie kogoś zatrudnią, ale kłopot z mieszkaniem dla pracowników jest kolosalny i powszechny; pogarsza się w zasadzie z miesiąca na miesiąc. Zaraz dojdzie do klinczu, głównie w budownictwie, bo firmy nabiorą zleceń i nie będą miały kim ich wykonać, a w namiotach spać się nie da.

4. Agnar

Agnar Nowy użytkownik

Docenione treści:
    2
    A dzięki, już sobie poradziłem, znalazłem ogłoszenie w lokalnej prasie i właśnie skończyłem się rozpakowywać;)

Poleć tę stronę