Nieuczciwy Pracodawca!

Dyskusja w 'Praca i bezrobocie w Islandii' rozpoczęta przez użytkownika adam86, 10 Maj 2018.

1. adam86

adam86 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
    Chciałbym przestrzec tutaj wszystkich zainteresowanych przed firmą Islensk Verkmidlun z Reykjaviku www.isverk.is. Miałem okazję pracować tam jakiś czas i mogę smiało nazwać ich firmą nie uczciwą gdzie pracownik jest traktowany w skandaliczny sposób. Dla zainteresowanych więcej informacji na priv.
    Zachęcam innych do podzielenia się podobnymi informacjami o Islandzkich, nieuczciwych firmach w tym miejscu.

2. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    13
    Przykra sprawa być złym prorokiem, lecz nie dalej, jak rok temu wieszczyłem znaczne pogorszenie warunków pracy i ogólnie bytowania na Islandii w związku z masowym napływem naszych rodaków i nie tylko. Ciekawy i potrzebny wątek, ciekawe jak w innych agencjach.

3. adam86

adam86 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Dobrze się dzielić podobnymi doświadczeniami publicznie, dzięki temu nie jeden oszczędzi sobie podobnych doświadczeń. Z tego co wiem jest sporo Polek, Polaków którzy mieli podobne przykre doświadczenia z islandzkimi pracodawcami a nie ma odpowiedniego miejsca w sieci gdzie można by o tym napisać, pogadać i wymienić się informacjami. Może tutaj ten temat się rozwinie, zobaczymy!

Poleć tę stronę