mp 3 z youtube'a

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Alexander, 24 Kwiecień 2013.

1. Alexander

Alexander Nowy użytkownik

Docenione treści:
    52
    Witam , podaję ciekawą stronkę do pobierania mp3 z youtuba
    http://tube2mp3.de/ opis jak z niej korzystać na youtubie ...

2. Samhain

Samhain Nowy użytkownik

Docenione treści:
    14
    Szukajcie, a znajdziecie! Dzięki! :)

3 osób to lubi.
  3. Androktones

Androktones Nowy użytkownik

Docenione treści:
    25
    Witaj Aleksandrze!
    Czy mógłbyś wkleić ten opis z YouTube? Gamoń jestem i mam problem ze znalezieniem.
    W ogóle jak wprowadzili zmiany to nie umiem się tam poruszać.
    Będę bardzo wdzięczna. :)

3 osób to lubi.
  4. Alexander

Alexander Nowy użytkownik

Docenione treści:
    52
    Witam Androktone!
    Jako że mój poprzedni post był wstawiony dość dawno, a nie wiem czy ta stronka nadal działa dodam nowy lepszy link, oraz instrukcję obsługi.

Zatem:
    1.Wchodzimy na youtube.com i wybieramy utwór który nas interesuje.

2.otwieramy drugie (nowe) okno i tam wpisujemy www.hdconverter.co

3. Ze strony youtuba kopiujemy link danego utworu (z paska adresowego) p.s. Jeśli nie wiesz jak skopiować , poprostu kliknij na pasku adresowym aż cały link(adres) podświetli się na niebiesko, nastepnie klikasz na ten podświetlony tekst drugim(prawym) przyciskiem myszki i z menu kontekstowego wybierasz opję "kopiuj".

4.Po skopiowaniu linku przechodzisz na stronę drugą (www.hdconverter.co) ,klikasz drugim(prawym) przycikiem myszki w polu "Source Site URL" i z menu kontekstowego wybierasz opcję "wklej".

5.Pod polem "Source Site URL" mamy "convert to" , wybieramy "MP3" , otworzy sie wiecej opcji i UWAGA!!! przesuwany TYLKO suwak "Audio Bitrate" do maximum w prawą stronę - co daje nam najwyższą jakość konwertowanego pliku.

6.Klikamy szary przycisk "CONTINUE" po prawej stronie od pola"Source Site URL"

7.Stronka odświeży się nam i następnie przewijamy ją lekko w dół aż oczom naszym ukaże się szary przycisk "START" i klikamy w ten przycisk.

8.Wyświetli nam się nowa stronka z 3-ma paskami postępu, po ukończeniu konwertowania wyświetli się już ostatnia finałowa stronka z informacją "convertion complete" , pod tą informacją mamy informacje o pliku jaki został skonwertowany i pod tym przycisk "download",klikamy w ten przycisk i ściągamy przekonwertowany plik (utwór) w doskonałej jakości.

Mam nadzieję że pomogłem i w miarę zrozumiale wytłumaczyłem ten proces. W razie wątpliwości pytajcie. Pozdrawiam!

3 osób to lubi.
  5. Androktones

Androktones Nowy użytkownik

Docenione treści:
    25
    O dzięki wielkie! :)
    Myślę, że teraz już sobie poradzę.

6. Stanislaw

Stanislaw Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Stosuję trochę inną metodę - any-video-converter, pozwala wkleić odnośniki z YouTube, ściągnąć na dysk i następnie dokonać konwersji na mp3 - co najważniejsze mogę pracować w trybie offline gdy wcześniej ściągnę pliki z YouTube przy pomocy przeglądarki Mozilla z zainstalowaną wtyczką Download YouTube Videos as MP4.

Poleć tę stronę