Mieszanka do pieczenia chleba

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Karkol, 9 Wrzesień 2016.

1. Karkol

Karkol Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich, przepraszam jeśli umieściłem posta w złym dziale ale nie znalazłem działu "kulinarnego".
    Chciałbym zapytać czy ktoś z Was używa lub wie gdzie znajdę gotowe mieszanki do wypieku chleba w automacie. Byłem w NETTO i jest tam dość spory wybór różnych mąk (i mieszanek jak myślę) na opakowaniach których są napisane przepisy jednak nie po angielsku. W PL korzystaliśmy z mieszanki do której wystarczyło dodać wodę i dożdże i chlebek był pyszny. Bardzo proszę o porady i o ewentualne przepisy na sprawdzone pieczywo. Z góry dziękuję i pozdrawiam pasjonatów dobrej kuchni :)

2. marekd

marekd Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Polecam sklep internetowy z gotowymi mieszankami na chleb. kupuje tam juz od dłuższego czasu , duzo smakow do wyboru...
    upieczchleb
    polecam

3. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    17
    Swoją drogą jakim świetnym pomysłem na biznes byłoby otwarcie piekarni z chlebem, jak w PSS Społem! Kolejki z lat 80 murowane.

4. pola74

pola74 Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Można kupić już gotowe mieszanki do pieczenia chleba w sklepach. Ja raz piekłam ale wyszedł chleb jakiś suchy

5. hannakowal

hannakowal Nowy użytkownik

Docenione treści:
    0
    Razem z mężem robimy sami zakwas do chleba i pieczemy również sami :) Zakwas to tylko woda i mąka żytnia. Polecam

Poleć tę stronę