Ile minimalnie trzeba wynajmować mieszkanie zeby sie starać o zasiłek mieszkaniowy

Dyskusja w 'Mieszkanie' rozpoczęta przez użytkownika dariainis, 1 Październik 2018.

1. dariainis

dariainis Nowy użytkownik

Docenione treści:
    1
    Ile minimalnie trzeba wynajmować mieszkanie zeby sie starać o zasiłek mieszkaniowy?

2. piotrek

piotrek Nowy użytkownik

Docenione treści:
    4
    Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest to dobry kierunek żeby rozpoczynać nowe życie w nowym miejscu od ubiegania się o zasiłki.

3. dariainis

Docenione treści:
    1
    Dla Twojej wiadomości zaczelam od pracy, ale mam swiadomosc ze mi sie nalezy nawet pracujac taki dodatek. Jestem tutaj na krótko wiec potrzebuje tutaj zdobyc jak najwiecej sie da. Nie przyjechałam dla zasilkow...Ale dla zgromadzenia potrzebnego mi kapitalu.

4. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    16
    Zgadzam się, że skoro system stwarza możliwość, należy z niej bezwzględnie korzystać, bo państwo nie ma własnych pieniędzy, tylko te, które my wpłacimy do budżetu w postaci podatków i innych danin. Nie jest to więc żaden przywilej, tylko egzekwowanie swoich praw. Zastanawia mnie tylko kwestia bycia na krótko i zgromadzenia kapitału, bo to już zupełnie nie te czasy, że jechało się do kiszenia kapusty w RFNie lub na budowę w Ameryce i w miesiąc zarabiało polską dobrą roczną pensję.

5. piotrek

piotrek Nowy użytkownik

Docenione treści:
    4
    Rozumiem oczywiscie,nie chcialem Cie obrazic w zaden sposob.Choc pewnie zdajesz sobie sðprawe ze sa i tacy ktorzy od zasilkow wlasnie zaczynaja.Pozdrawiam.

T.S. lubi to.
  6. dariainis

Docenione treści:
    1
    Wiem i wpółczuje im.

7. dariainis

Docenione treści:
    1

Mam przeliczone, że nawet na krótko jestem w stanie zgromadzić potrzebny kapitał.
    Tylko zastanawia mnie czy tutaj trzeba być jakiś okres czasu i wynajmować, żeby móc starać się o dodatek, może wiesz coś na ten temat?

8. Salvatore Volfoni

Salvatore Volfoni Forumowicz

Docenione treści:
    16
    Z doświadczenia wiem, że najlepiej iść do urzędu i się spytać. Dobrym źródłem informacji są też związki zawodowe.

Poleć tę stronę